Poradnik dotyczący uprawy tytoniu w zaciszu własnego domu

(PSD | Fachowe porady | Prosty język)

Uprawiam tytoń od kilku lat. Ten poradnik napisałem dla osób, które nie chcą już wydawać góry pieniędzy na papierosy produkowane masowo. Mam nadzieję, że każdy, kto ujrzy wnętrze mojego dziecka, doceni moją pracę.

Mirosław, autor poradnika


Co nieco o korzyściach płynących z kupna poradnika

Kilka faktów, o których musisz wiedzieć

 1. Kupujesz poradnik napisany przez osobę, która zajmuje się uprawą tytoniu od kilku lat. Wszystkie porady i techniki zawarte w opracowaniu są przetestowane i używane przez autora, co gwarantuje powodzenie naszej operacji.
 2. Tytoń uprawiany w domowym zaciszu jest zdrowszy niż tytoń produkowany na skalę przemysłową, gdyż nie dodaje się do niego żadnych chemikaliów poprawiających właściwości.
 3. Uprawa tytoniu na własny użytek jest całkowicie legalna.
 4. Z naszym poradnikiem paczka papierosów stanie się kilkukrotnie tańsza od swojej sklepowej rywalki.
 5. Masz wpływ na to co wsiewasz. Możesz wybrać sobie odmianę tytoniu, którą chcesz wyhodować. To sprawi, że Twoje preferencje smakowe zostaną całkowicie wypełnione.
 6. Koszt poradnika zwróci Ci się po kilku dniach od kupna poradnika, licząc od dnia zebrania pierwszych liści.

Na koniec szczypta matematyki

Spokojnie, nie będziesz musiał liczyć, zrobimy to za Ciebie!


  Przyjmijmy, że 1 paczka papierosów kosztuje średnio 15 PLN.

  Załóżmy, że palisz 1 paczkę dziennie. Zakup poradnika zwróci Ci się po 3 dniach.

  400 PLN. Właśnie tyle zaoszczędzisz po miesiącu...

  ...co w skali roku da Ci 5350 PLN oszczędności. Może wakacje lub nowa pralka dla żony?


Nie przegap tej okazji!


Tylko teraz cena 49 PLN zamiast 115 PLN!


Kliknij, aby kupić poradnikDlaczego możesz nam zaufać?

Otrzymaliśmy Certyfikaty Rzetelnej Rirmy, Laur Konsumenta oraz Firmy Godnej Zaufania


O autorze

Autorem poradnika jest kilkudziesięcioletni pan, który jeszcze kilka lat temu, jak inni szedł posłusznie do kiosku nieopodal domu i kupował dwie paczki papierosów, które z trudem rozkładał na jeden dzień. Pewnego dnia ten sam pan stracił pracę i musiał ograniczyć nieco swoje wydatki. Jakież było jego zdziwienie, kiedy po ich zsumowaniu uzmysłowił sobie, że papierosy pożerają lwią część jego dochodów i to tutaj należy szukać oszczędności w pierwszej kolejności. Jako, że nie był w stanie rzucić nałogu (a przynajmniej nie od razu), postanowił szukać rozwiązania. I znalazł. Jego znajomy opowiedział mu o uprawie tytoniu. Nasz autor wziął sugestię kolegi na serio i przez kilka następnych miesięcy zdobył niezbędną wiedzę. Dziś palę swój tytoń już kolejny rok i nie zamieniłbym go na żaden inny, a że lubię się dzielić pożyteczną wiedzą, dlatego możecie to teraz czytać na tej stronie.

Pozdrawiam,
Mirosław


Opinie innych:

 • avatar Michał K. Wrocław

  Miałem przyjemność czytać ten poradnik i muszę stwierdzić, że korzyści jakie mi przyniósł są widoczne. Nie będę tutaj wyliczał, sami się przekonajcie. Polecam :)

 • avatar Artur W. Nowy Sącz

  Moja żona jest wprost wniebowzięta. Papierosy z własnym tytoniem w środku nie są już tak uciążliwe dla mojej rodziny. Teraz wiem, że czas poświęcony na wyhodowanie domowego tytoniu nie był czasem straconym.

 • avatar Dawid W. Gdynia

  Nareszczie mam pieniądze na małe przyjemności, a to wszystko dzięki temu, że nie muszę tyle płacić za papierosy. Mam nadzieję, że innym ten poradnik pomoże tak samo jak mi.

 • Jeśli chcesz, abyśmy pokazali tutaj również Twoją opinię, wyślij ją do nas emailem wraz ze swoim imieniem, nazwą miejscowości oraz zdjęciem!